Kontakta oss på CS Riv... Idag är det:

 
Kontakta oss via mail, telefon eller formulär här...
CS Bolagens formulär hittar du här...
Företagsledare / Ägare
 
 
 
 


Ola Landqvist
FL CS Riv & Håltagning
E-Post: ola@csriv.se
Tel: 0706-39 39 05


Peter Säfvendahl
FL CS Maskin & Transport
E-Post: peter@csriv.se
Tel: 0705-54 44 67







 


Projektledare / Service
 
 
   


Mikael Andersson
Projektledare
E-Post: mikael@csriv.se
Tel: 0706-53 23 00


Patrik Hellberg
Serviceansvarig
E-Post: patrik@csriv.se
Tel: 0704-80 70 26








 

Anbudsförfrågan skickas till:anbud@csriv.se.
Gäller det servicejobb maila till: service@csriv.se.

Arbetsledare för våra anställda ute på arbetsplatserna är:


Peo Olsson
E-Post: peo@csriv.se
Tel: 0704-910630


Benny Sandgren
E-Post: benny.sandgren@csriv.se
Tel: 0704-735050


Ari Räisänen
E-Post: ari.raisanen@csriv.se

Tel:

   

Du kan också nå oss via Facebook och även skriva meddelande till oss där på www.facebook.com/CSRiv . E-Post: info@csriv.se eller info@csbolagen.se .

Kontoret personal: På kontoret finns personal från flera olika företag.

Övrig personal arbetar i verkstaden eller ute på olika arbetsplatser och du kan enklast nå dem genom att ringa in till kontoret på tel: 031-330 15 10.

Även administrationen för CS Maskin i Göteborg AB, CS Maskin & Transport AB, SoL samt Brattöns Återbruk mm sköter vi från detta kontor!

Vi finns på Salsmästaregatan 19 B, 422 46 Hisings-Backa. Tel: 031-330 15 10.

Faktureringsadresser:
CS Riv & Håltagning AB, FE 9215, 838 76 Frösön.
CS Maskin & Transport AB, FE 9223, 838 76 Frösön.
Säfvendahl & Landqvist AB (S&L AB), FE 9249, 838 76 Frösön.
Övriga bolag = Besöksadressen gäller (ovan).

 

Ni kan alltid maila till oss, fylla i kontaktformuläret eller ringa och ställa frågor. Vi hjälper dig!

Välkommen till oss!